Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

CHORWACJA - BOSNIA I HERCEGOWINA - CZARNOGÓRA: Zagrzeb, Kotor, Medjugorje,Sarajewo, hotel *** - wyc

Plitvice Lika - Karlovac Chorwacja
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
  • TV
  • Restauracja
  • Parking
  • Bar
  • Jadalnia
  • Kawiarnia
  • Sklep - market
  • Internet

Symbol oferty:492/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje:
przejazd autokarem, wyposażonym w klimatyzację, barek, toaletę, dvd (48 miejsc dla pasażerów + 3 osoby obsługi),
opłaty drogowe, parkingi, wjazdówki do miast,
1 nocleg w Zagrzebiu, hotel o standardzie 3*, pokoje 2 osobowe z łazienkami,
3 noclegi w Bośni i Hercegowinie, hotele o standardzie 3*, pokoje 2 osobowe z łazienkami,
4 śniadania w formie szwedzkiego stołu,
1 obiadokolacja w Zagrzebiu serwowana do stolika – bez napojów,
3 obiadokolacje w formie bufetu – bez napojów,
taksa klimatyczna, opieka doświadczonego pilota,
usługa miejscowego przewodnika: Czarnogóra, Mostar, Sarajewo,
ubezpieczenie: kosztów leczenia i pomocy w podróży (assistance), (KLiA) - 10 000 EUR , następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) - 10 000 PLN, następstw nieszczęśliwych wypadków - śmierć (NWS) 10 000 PLN oraz bagażu podróżnego (BP) - 800 PLN ( obowiązuje w momencie przekroczenia granicy),
opłata na fundusz gwarancyjny,
Podatek VAT ( faktura Vat/ Marża).
Uwagi
Oferta dla grupy min 40 osobowej.
Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz miejscowych przewodników- jest to koszt ok. 25 EUR,
Dopłata do pokoju 1 osobowego - 380,00zł,
Program wycieczki jest ofertą przykładową.Nasza firma może również przygotować program wyjazdu na specjalne życzenie klienta z uwzględnieniem dowolnej ilość osób.

CHORWACJA - BOSNIA I HERCEGOWINA - CZARNOGÓRA: Zagrzeb, Kotor, Medjugorje,Sarajewo,


1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 2:00. Przejazd przez Słowację, Węgry do stolicy Chorwacji Zagrzebia. Krótkie zwiedzanie miasta - Kaptol, Gradac, kościół św. Marka, średniowieczna starówka z Krwawym Mostem, kościół NMP. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Przyjazd do Plitvic. Plitvickie Jezera - zwiedzanie : Parku Narodowego - 16 tarasowo ułożonych jezior połączonych ze sobą 92 wodospadami, niezliczone strumyki, strumienie i potoki oraz rzeczki, stawy i dzikie rozlewiska. Przejazd kolejką turystyczną i rejs stateczkiem po największym jeziorze Kozjak. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Całodzienna wycieczka do Czarnogóry. MONTENEGRO TOUR - to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą w ciągu jednego dnia zasmakować wybrzeża i gór tego pięknego kraju. Wycieczka rozpoczyna się przejazdem do Kotoru - miasta którego starówka w całości została wpisana na listę dziedzictwa UNESCO. Po zwiedzaniu, czas wolny, a następnie przejazd do miejscowości Budva , zwiedzanie średniowiecznej cytadeli, katedry św. Jana, cerkwi św. Trójcy, czas wolny. Wyjazd w drogę powrotna do hotelu, po drodze postój w Dubrowniku, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Przejazd do Mostaru, jednym z najpiękniejszych przełomów rzecznych na Bałkanach - doliną rzeki Neretwy. Zwiedzanie zabytkowego centrum miasta: kamienny Stary Most (wpisany na listę UNESCO), meczet Koski Mehmed-Paszy, dom turecki oraz dzielnica Kujundziluk Carsija (tradycyjne warsztaty rzemieślnicze, restauracje z lokalną kuchnią, meczety, z których dobiegają głosy muezinów wzywających do modlitwy). Po południu wyjazd do Medjugorje miejsca, gdzie w 1981 r. objawiła się Matka Boska, Góra Krizevac, procesja różańcowa na Górę Objawień Podbrdo, kościół pod wezwaniem św. Jakuba Apostoła. Czas na modlitwę i kontemplację indywidualną. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień: Śniadanie. Przejazd do Sarajewa. Stolica dzisiejszej BiH została założona w XV w. przez Turków Osmańskich w pięknej dolinie rzeki Miljacki. W programie zwiedzanie zabytkowego centrum miasta, gdzie mieszają się wpływy różnych kultur i religii. Zobaczymy miedzy innymi meczet Gazi Husrev-beja lub cerkiew prawosławna Archaniołów Gabriela i Michała oraz Latinski Most - miejsce zamachu na arcyksięcia Ferdynanda. Sercem Sarajewa od wieków pozostaje Bascarsija- turecki bazar z tradycyjnymi warsztatami rzemieślniczymi w wąskich uliczkach, sukiennicami oraz restauracjami, gdzie można np. zjeść najlepsze cevapcici na Bałkanach. Wyjazd w drogę powrotną do Polski, przyjazd na miejsce zbiórki 6 dnia około godziny 6.00. Zakończenie wycieczki.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2017-03-01 - 2018-03-01   (środa - Czwartek) 5 1140 PLN zamów
Powiększ mapę