Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

IRLANDIA: Dublin, Wicklow, Glendalough, Waterford, Hotel ***, wycieczki dla grup

Dublin Inne Irlandia
Transport:Samolot
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
  • Restauracja
  • Parking
  • Bar
  • Kawiarnia
  • Sklep - market
  • Internet

Symbol oferty:497/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje:
7 noclegów, hotele o standardzie 3*, pokoje 2 osobowe z łazienkami,
7 śniadań w formie bufetu,
7 obiadokolacji serwowanych do stolika - bez napojów,
transfery autokarowe zgonie z programem,
bilet lotniczy na trasie: Rzeszów – Dublin – Rzeszów ( przewoźnik RYANAIR - przyjęta cena do kalkulacji 1200,00zł),
bagaż podręczny w cenie - o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 mała torebka o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm,
opieka doświadczonego pilota,
ubezpieczenie: kosztów leczenia i pomocy w podróży (assistance), (KLiA) - 10 000 EUR , następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) - 10 000 PLN, następstw nieszczęśliwych wypadków - śmierć (NWS) 10 000 PLN oraz bagażu podróżnego (BP) - 800 PLN ( obowiązuje w momencie przekroczenia granicy),
opłata na fundusz gwarancyjny,
podatek Vat ( faktura VAT/marża.
Cena nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, miejscowych przewodników oraz obligatoryjnych opłaty – jest to koszt 120 EUR/osoba( ceny według stanu na 27.10.2017r),
dopłata do pokoju – 1 osobowego – 820,00zł,
kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.
Program wycieczki jest ofertą przykładową. Nasza firma może również przygotować program wyjazdu na specjalne życzenie klienta z uwzględnieniem dowolnej ilość osób oraz wybranym przez siebie terminie.
Oferta dla grupy 40 osobowej.

Irlandia: DUBLIN - WICKLOW-GLENDALOUGH - WATERFORD - MIDLETON - CORK - BALLYVOURNEY - PIERŚCIEŃ KERRY - SHANNON - DUBLIN

Irlandia: DUBLIN - WICKLOW-GLENDALOUGH - WATERFORD - MIDLETON - CORK - BALLYVOURNEY - PIERŚCIEŃ KERRY - SHANNON - DUBLIN

1 dzień: Rzeszów - Jasionka, zbiórka uczestników wycieczki 2 godz. przed wylotem, odprawa.
Przelot do Dublina.

2 dzień: Przylot do Dublina o godzinie 00.05 ( czas lokalny). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Śniadanie o godzinie 9.00. Zwiedzane stolicy Irlandii: Katedra św. Patryka, Trinity Collage (najstarszy irlandzki uniwersytet ze słynną Book of Kells). Przejazd wzdłuż pięknych Georgian Squares w Fitzwilliam i Merrion do największego parku miejskiego w Europie - Parku Phoenix. Wizyta w Guiness Storehouse - pijalna piwa Guiness. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Wyjazd w kierunku Glendalough, malowniczej doliny górskiej. Przejazd przez zielone Góry Wiclow. Zwiedzanie imponujących pozostałości klasztornych St. Kevin - osady z VI wieku. Przejazd do wioski Avoca położonej w Dolinie Avoca - podziwianie wspaniałych wełnianych arcydzieł wykonanych przez miejscowych rzemieślników. Wyjazd w kierunku Waterford. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie miasteczka Waterford, wizyta w znanej Fabryce Kryształów. Po drodze do Cork przejazd przez Midleton. Wizyta w destylarni irlandzkiej whiskey w Old Midleton (historia whiskey, spacer po muzeum oraz degustacja). Przyjazd do Cork - Europejskiej Stolicy Kultury Roku 2005.Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień: Śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie miasta: Katedra, Uniwersytet, Rynek. Po drodze do Bantry postój przy niezwykłym malutkim kościółku w miejscowości Gougane Barra. Przejazd do portu rybackiego Bantry. Wyjazd do malowniczo położonej wioski Glengarriff. Wyprawa łodzią na Wyspę Garnish - zwiedzanie przepięknych Włoskich Ogrodów. W wodach otaczających wyspę żyje kolonia fok. Przejazd do Ballyvourney. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień: Śniadanie. Całodniowa wycieczka -Pierścienia Kerry” wokół Półwyspu Ivereagh. Przejazd biegiem rzeki Laune z Killarney do Killorglin, a następnie do Cahersiveen i Waterville. Cała trasa jest krajobrazowo wręcz baśniowa. Niesamowity widok na góry, morze, jeziora i rzeki pozwoli nam zrozumieć, dlaczego Irlandię zwykło nazywać się Szmaragdową Wyspą. Wizyta na farmie owiec oraz pokaz psów pasterskich -przy pracy” z owcami. Wracając zobaczymy Wodospad Torc. Wizyta w XIX-wiecznym Pałacu Muckross nad jeziorem Muckross. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień: Śniadanie. Wyjazd na Półwysep Dingle. Przejazd wzdłuż niezmierzonych białych plaż, dojazd do czarującego portu rybackiego Dingle. Wizyta w Dingle Brewing Company - zwiedzanie browaru oraz degustacja słynnego Lagera - The Tom Cream. Później przejazd Slea Head Drive czyli trasą oferującą turystom zapierające dech w piersiach widoki na morze. Zwiedzanie kaplicy Gallarus, datowanej na początki chrześcijaństwa w Irlandii. Odpoczynek w Dingle. Możliwość zakupienia rękodzieł ludowych. Przejazd przez Limerick do Shannon. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień: Śniadanie. Przejazd do Dublina, spacer po mieście , czas wolny. Następnie transfer na lotnisko w Dublinie, odprawa. Przelot do Rzeszowa, zakończenie wycieczki.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2017-12-13 - 2018-12-13   (środa - Czwartek) 8 3590 PLN zamów
Powiększ mapę