Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

POLSKA: Krasnobród, Zwierzyniec, Kazimierz Dolny, Nałęczów, hotel *** - wycieczki dla grup

Kazimierz Dolny Lubelskie Polska
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
  • TV
  • Restauracja
  • Parking
  • Bar
  • Jadalnia
  • Kawiarnia
  • Sklep - market

Symbol oferty:506/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje:
przejazd autokarem, wyposażonym w klimatyzację, barek, toaletę, dvd ( 48 miejsc dla pasażerów + 3 osoby obsługi),
3 noclegi w hotelach o standardzie 3*, pokoje 2 osobowe z łazienkami,
3 śniadania w formie bufetu,
3 obiadokolacije serwowane do stolika, 1 ognisko z pieczeniem kiełbasek,
opieka doświadczonego pilota,
ubezpieczenie NNW - 5000 zł/os,
podatek Vat ( faktura VAT/marża).
Cena nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz miejscowych przewodnikow - jest to koszt ok. 115,00zł/os,
dopłata do pokoju – 1 osobowego 190,00zł,
kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie ,
Program wycieczki jest ofertą przykładową.Nasza firma może również przygotować program wyjazdu na specjalne życzenie klienta z uwzględnieniem dowolnej ilość osób oraz wybranym przez siebie terminie.
Oferta dla grupy 40 osobowej.

POLSKA: Krasnobród, Zwierzyniec, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Sandomierz, Baranów Sandomierski

POLSKA: Krasnobród, Zwierzyniec, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Sandomierz, Baranów Sandomierski

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 5:00. Całodzienna wycieczka po Roztoczańskim Parku Narodowym: Krasnobród - Podzamek, podklasztor z barokowym kościołem ufundowanym przez Marię Kazimierę - żonę króla Jana III Sobieskiego, piękne rzeźby z drewna, kapliczka na wodzie, Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej, ptaszarnia, rezerwat -Święty Roch”. Zwierzyniec - barokowy kościółek na wodzie, były niemiecki obóz przesiedleńczy dla wysiedlanej ludności Zamojszczyzny, zabudowania Ordynacji Zamojskiej, Browar z przełomu XVIII i XIX w., Rezerwat konika polskiego, karczma młyn. Szczebrzeszyn - pomnik chrząszcza, rynek z XVII-wiecznymi kamieniczkami, cerkiew pounicka, dawna bożnica - obecnie Dom Kultury. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Przejazd do Kazimierza Dolnego. Zwiedzanie: Zamek - zespół fortyfikacji obronnych z XIII i XIV wieku wg. zapisków Jana Długosza wybudowany na polecenie Kazimierza Wielkiego, Muzeum Sztuki Złotniczej - muzeum otwarte w 1979 r., które za cel postawiło sobie przedstawienie historii polskiego złotnictwa trwającego prawie 700 lat. W jego skład wchodzą zbiory artystyczne i historyczne w liczbie około 1900 eksponatów, Rynek z renesansowymi kamieniczkami. Następnie przejazd do Nałęczowa. Zwiedzanie: Spacer po parku zdrojowym, Pałac Małachowskich, Sanatorium Książe Józef, Stare Łazienki - na zewnątrz, pijalnia wód i palmiarnia, ewentualnie Muzeum Prusa lub Żeromskiego. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Przejazd do Lublina, zwiedzanie: Stare Miasto, Katedra, Zamek Królewski z unikalną na skalę światową Kaplicą Zamkową i XIII-wiecznym, Trybunał , Brama Krakowska. Powrót do hotelu, Zwiedzanie: Park Rozrywki, Wypoczynku i Edukacji (ZOO Wojciechów) ­ położony obok ośrodka, gdzie na 4 hektarach zgromadzono przedstawicieli kilkudziesięciu gatunków zwierząt. Jest tu prawdziwy unikat w skali kraju­ biały lew, pumy amerykańskie, dwa gatunki małp, antylopy, osły, kangury i makaki japońskie. Można tu również obejrzeć różne gatunki ptaków m.in. gęsi tybetańskie, czarne łabędzie, a także bażanty, gołębie i kury. Na terenie Parku znajduje się także plac zabaw z licznymi atrakcjami, zadaszone miejsce na ognisko. Obiadokolacja w hotelu, następnie ognisko z pieczeniem kiełbasek, nocleg.

4 dzień Śniadanie. Przejazd do Sandomierza. Zwiedzanie: Rynek i zabytkowe kamieniczki, podziemna trasa turystyczna (słynnymi sandomierskimi lochami XV, XVI w.), spacer obok Collegium Gostomianum, Domu Długosza i Zamku Królewskiego - dziedziniec, Brama Opatowska- widok na piękną panoramę Sandomierza i okolic. Rejs statkiem po Wiśle ( pół godziny).
Następnie przejazd do Baranowa Sandomierskiego - zwiedzanie zamku- zamek zwany -małym Wawelem”, spacer po parku. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiorki około
Godziny 22.00. Zakończenie wycieczki.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2018-01-29 - 2019-01-29   (Poniedziałek - Wtorek) 4 750 PLN zamów
Powiększ mapę