Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

ROSJA- ŁOTWA- ESTONIA: Sankt Petersburg, Tallin, Ryga

Sankt Petersburg Sankt Petersburg Rosja
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
  • TV
  • Restauracja
  • Parking
  • Bar
  • Kawiarnia
  • Sklep - market

Symbol oferty:499/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje:
przejazd autokarem, wyposażonym w klimatyzację, barek, toaletę, dvd ( 48 miejsc dla pasażerów + 3 osoby obsługi),
7 noclegów, hotele o standardzie 3*, pokoje 2 osobowe z łazienkami,
7 śniadań w formie bufetu,
7 obiadokolacji serwowanych do stolika – bez napojów,
opieka doświadczonego pilota,
ubezpieczenie: kosztów leczenia i pomocy w podróży (assistance), (KLiA) - 10 000 EUR , następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) - 10 000 PLN, następstw nieszczęśliwych wypadków - śmierć (NWS) 10 000 PLN oraz bagażu podróżnego (BP) - 800 PLN ( obowiązuje w momencie przekroczenia granicy),
opłata na fundusz gwarancyjny,
podatek Vat ( faktura VAT/marża.
Cena nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usług miejscowych przewodników, komunikacji miejskiej, rejsu statkiem po rzekach i kanałach Petersburga, zestawu słuchawkowego Tour Guide – jest to koszt: 160EUR/osoba ( ceny według stanu na dzień 14.12.2017r),
wieczór folklorystyczny w Pałacu Mikołajewskim: rosyjskie pieśni i tańce ludowe, oraz „bufet rosyjski” z kawiorem, szampanem i wódką: 46EUR,
nocna wycieczka „Zwodzone mosty Petersburga”: 20 EUR,
balet lub opera w jednym z teatrów Sankt Petersburga – 35EUR – 70EUR,
dopłata do wizy rosyjskiej: 400,00 zł,
dopłata do pokoju 1–osobowego: 890,00 zł. WIZY: 30 dni przed wyjazdem należy dostarczyć do BUT Columbus dokumenty niezbędne do uzyskania wizy: a/. prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany osobiście wniosek wizowy, b/. 1 zdjęcie (wymiar 3,5 x 4,5 cm, biometryczne - twarz na wprost, kolorowe, na białym tle, nie starsze niż 6 miesięcy), 3/. paszport ważny minimum pół roku od zakończenia ważności wizy, posiadający minimum 2 wolne strony.
Program wycieczki jest ofertą przykładową. Nasza firma może również przygotować program wyjazdu na specjalne życzenie klienta z uwzględnieniem dowolnej ilość osób oraz wybranym przez siebie terminie.
Oferta dla grupy 40 osobowej.

ROSJA- ŁOTWA- ESTONIA: Sankt Petersburg, Tallin, Ryga

ROSJA- ŁOTWA- ESTONIA: Sankt Petersburg, Tallin, Ryga

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiorki o godzinie 3:00. Przejazd na Łotwę, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Wyjazd do Sankt Petersburga, przekroczenie granicy łotewsko-rosyjskiej. Przejazd przez Rosję, krótki postój w Pskowie. Następnie przejazd do Sankt Petersburga, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie Sankt Petersburga - objazdowa wycieczka, m.in.: cerkiew i klasztor Smolny, Teatr Maryjski, zabudowania Wyspy Wasilewskiej, nabrzeże Uniwersyteckie i Pałacowe, Admiralicja, budynek Sztabu Generalnego, pomnik Piotra I - Miedziany Jeździec. Obiadokolacja. Fakultatywnie - przedstawienie folklorystyczne w Pałacu Mikołajewskim: rosyjskie pieśni i tańce ludowe oraz -poczęstunek rosyjski” z kawiorem, szampanem lub wódką. Przejazd do hotelu, nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Dalsze zwiedzanie miasta, m.in.: Pałac Zimowy z jednym z największych muzeów świata Ermitażem; krążownik Aurora (z zewnątrz) - symbol rewolucji październikowej, Plac św. Izaaka, sobór św. Izaaka (wnętrza), Newski Prospekt - główna arteria miasta, katedra Kazańska, sobór Zmartwychwstania Pańskiego, Twierdza Pietropawłowska (najstarsza budowla miasta) z soborem św. Piotra i Pawła (miejsce spoczynku rosyjskich carów). Czas wolny. Fakultatywnie - rejs stateczkiem po rzekach i kanałach Sankt Petersburga. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień: Śniadanie. Przejazd do Peterhofu - letniej rezydencji Piotra I - jednego z najwspanialszych kompleksów pałacowo-parkowych na świecie. Zwiedzanie Parku Dolnego - -Rosyjskiego Wersalu” z malowniczymi ogrodami oraz baśniowej urody fontannami i kaskadami. Przejazd do Carskiego Sioła - unikatowego zespołu pałacowo-parkowego. Zwiedzanie pałacu Katarzyny Wielkiej wraz z Bursztynową Komnatą oraz Wielką Salą Tronową. Odpoczynek w carskim ogrodzie. Powrót do Petersburga. Obiadokolacja. Fakultatywnie - nocna wycieczka -Zwodzone mosty Petersburga”, wywierający ogromne wrażenie widok otwieranych mostów przez Newę. Słynna panorama otwartego mostu Pałacowego z Twierdzą Pietropawłowską w tle jest jednym z symboli Petersburga. Przejazd do hotelu. Nocleg.

6 dzień: Śniadanie. Przejazd do Tallina - objazd miasta autokarem. Spacer po starówce, gdzie zobaczymy gotycką katedrę Najświętszej Marii Panny, sobór Aleksandra Newskiego, kościół p.w. św. Olafa, którego ponad stumetrowa gotycka wieża była prawdopodobnie jedną z najwyższych budowli w Europie i na świecie. Udamy się także na platformę widokową, skąd rozpościera się panorama portu morskiego i dolnego miasta. Następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień: Śniadanie. Przejazd do Rygi. Zwiedzanie: Stare Miasto, Dom Bractwa Czarnogłowych, Ratusz, kościół św. Jakuba, kościół św. Piotra, zespół średniowiecznych kamieniczek tzw. Trzej Bracia, Mała i Wielka Gildia Kupiecka. Następnie przejazd do Jurmali - najbardziej znanego nadmorskiego kurortu na Łotwie. Spacer po miejscowości. Czas wolny. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień: Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotna do Polski. Przyjazd na miejsce zbiorki około godziny 23.30. Zakończenie wycieczki.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2017-12-14 - 2018-12-14   (Czwartek - Piątek) 8 2480 PLN zamów
2017-12-15 - 2018-12-15   (Piątek - Sobota) 8 2480 PLN zamów
Powiększ mapę