Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

RUMUNIA: Sighisoara, Zamek Bran, Sinaia, Delta Dunaju, hotel *** - wycieczki dla grup

Bukareszt Inne Rumunia
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
  • TV
  • Restauracja
  • Parking
  • Bar
  • Winda

Symbol oferty:280/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje:
przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, barek, toaletę, dvd,
8 noclegów w Rumunii - hotele ***,pokoje 2 osobowe z łazienkami,
8 śniadań w formie bufetu,
rejs po delcie Dunaju,
opieka doświadczonego pilota na całej trasie,
Ubezpieczenie KL - 10000 euro (w tym koszty ratownictwa do 5000 euro), NNW - 10 000 zł (NWS 10 000 zł), BP - 800 zł, podatek vat.
Uwagi
Oferta dla grupy min 40 osobowej.
Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz miejscowych przewodników - jest to koszt ok. 69 EUR/os.
Dopłata do pokoju 1 osobowego - 560,00 zł/os.
Dopłata do 8 obiadokolacji - 360,00zł/os.
Program wycieczki jest ofertą przykładową.Nasza firma może również przygotować program wyjazdu na specjalne życzenie klienta z uwzględnieniem dowolnej ilość osób oraz wybranym przez siebie terminie.

RUMUNIA: Oradea, Cluj Napoca, Sighisoara, Zamek Bran, Sinaia, Brasov,Bukareszt, Konstanca, Delta Dunaju, Suceava, Satu Mare

Oradea, Cluj Napoca, Sighisoara, Zamek Bran, Sinaia, Brasov,Bukareszt, Konstanca, Delta Dunaju, Suceava, Satu Mare

1 dzień. Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd przez Słowację i Węgry do Oradei. Spacer po starym mieście połączonym ze zwiedzaniem. Nocleg.

2 dzień. Śniadanie. Przejazd do Cluj Napoca, jednej ze stolic Transylwanii (Siedmiogrodu). Zwiedzanie: Kościół św. Marcina, Dom Korwina, katedra prawosławna, mury obronne z basztą. Przejazd przez Medias do Biertan - zwiedzanie Saskiego Kościoła Warownego. Przejazd do Sighisoary. Nocleg.

3 dzień. Śniadanie. Zwiedzanie: Stare Miasto, Wieża Zegarowa, Dom Draculi, Kościół Dominikanów, katedra, Dom Wenecki. Wizyta w Bran, gdzie mieści się zamek uważany kiedyś za siedzibę Draculi. Przejazd do Brasova, zwiedzanie: mury miejskie z Basztą Tkaczy, Czarny Kościół, rynek. Przyjazd do Sinaia. Nocleg.

4 dzień. Śniadanie. Zwiedzanie: Pałac Peles, zamek królów z dynastii Hohenzollernów, monastyr. Przejazd do Bukaresztu. Zwiedzanie: Gmach Parlamentu, spacer po Starówce. Nocleg.

5 dzień. Śniadanie. Przejazd do Konstancy, największego portu Rumunii. Zwiedzanie: Plac Owidiusza, Starówka, Katedra św. Piotra i Pawła, Kościół św. Antoniego, Park Zwycięstwa. Przejazd na nocleg.


6dzień. Śniadanie. Przejazd do Tulczy. Rejs statkiem po "ukrytym świecie" Delty Dunaju, rezerwacie biosfery UNESCO, słynnym przede wszystkim jako największe w całej Europie skupisko dzikich ptaków i jedyne miejsce występowania pelikana w Europie. Przejazd na nocleg.

7 dzień. Śniadanie. Przejazd na Bukowinę. Zwiedzanie stolicy Bukowiny - Suczawy; Zamku Tronowego ze skansenem, Cerkiew św. Dymitra. Zwiedzanie klasztorów umieszczonych na liście UNESCO - cerkwi z unikatowymi wewnętrznymi i zewnętrznymi malowidłami: Voronet, Humor. Przejazd na nocleg.

8 dzień. Śniadanie. Przejazd doliną Izy, po drodze zwiedzanie cerkwi Na Wzgórzu i W Dolinie w Ieud, cerkwi św. Mikołaja w Bogdan Voda i cerkwi św. Archaniołów w Rozavlea. Przejazd przez miejscowość Sapanta, zwiedzanie -Wesołego Cmentarza”. Przejazd do Satu Mare. Nocleg.

9 dzień. Śniadanie. Spacer po Satu Mare. W godzinach południowych wyjazd w drogę powrotna do Polski. Przyjazd na miejsce zbiorki w godzinach wieczornych. Zakończenie wycieczki.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2018-01-29 - 2019-01-29   (Poniedziałek - Wtorek) 8 1830 PLN zamów
Powiększ mapę