RUMUNIA: 4 dni, hotel *** - wycieczki dla grup

Cluj-Napoca Siedmiogród Rumunia
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:433/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje:
przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, barek, toaletę, dvd,
3 noclegi hotel o standardzie 3 *** , pokoje 2 osobowe z łazienkami,
3 śniadania w formie bufetu,
opieka doświadczonego pilota,
Ubezpieczenie KL - 10000 euro (w tym koszty ratownictwa do 5 000 euro), NWI - 10 000 zł (NWS 10 000 zł), BP - 800 zł, podatek VAT.
Uwagi
Oferta dla grupy min 40 osobowej.
Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz miejscowych przewodników - jest to koszt ok. 22 EUR/os.
Dopłata do pokoju 1 osobowego - 220,00 zł/os.
Dopłata do 3 obiadokolacji - 120,00zł/os.
Program wycieczki jest ofertą przykładową.Nasza firma może również przygotować program wyjazdu na specjalne życzenie klienta z uwzględnieniem dowolnej ilość osób oraz wybranym przez siebie terminie.

Rumunia: W pogoni za wampirem

Oradea - Cluj - Napoca - Sighisoara - Biertan - Sybin - Alba Lulia

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd przez terytorium Słowacji, Węgier. Przyjazd do Oradei - zwiedzanie m.in. Stare Miasto z pięknym budownictwem secesyjnym porównywanym do wiedeńskiego. Przejazd do hotelu, nocleg.


2 dzień: Śniadanie. Przyjazd do Cluj - Napoca. Zwiedzanie stolicy Transylwanii z kościołem św. Michała, Rumuńskim Teatrem Narodowym, pomnikiem i domem króla Macieja Korwina; Sighisoara - forteca miejska wpisana na listę UNESCO, urodził się tam Drakula; Biertan - nigdy nie zdobyty kościół warowny - wpisany na listę UNESCO. Przejazd do hotelu, nocleg.


3 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie potężnie ufortyfikowanego miasta Sybin -wszystko było pierwsze” z 2 rynkami, miastem górnym i dolnym oraz mostem kłamców. Przejazd na gotycko - renesansowy zamek Hundeoara rodziny Huniadych , średniowieczne kościoły doliny Hateg - Santamria Orlea oraz Densus wybudowany z resztek po rzymskich budowli. Przejazd do hotelu, nocleg.


4 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i powrót do Polski, po drodze Alba Lulia habsburska twierdza pełna zabytków, przepojona historią narodów rumuńskiego i węgierskiego z miejscem spoczynku Izabeli Jagiellonki. Dalsza podróż przez Węgry, Słowację. Przyjazd do Rzeszowa około godziny. 22.00. Zakończenie wycieczki.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2017-01-23 - 2018-01-23   (Poniedziałek - Wtorek) 5 650 PLN zamów
Powiększ mapę