UKRAINA: Huculszczyzna - Podole - hotel *** wycieczki dla grup

Kamieniec Podolski Podole Ukraina
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
  • TV
  • Restauracja
  • Bar
  • Kawiarnia
  • taxi

Symbol oferty:267/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje:
przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, barek, dvd, toaletę,
4 noclegi - hotel*** - pokoje 2 osobowe z łazienkami,
4 śniadania w formie bufetu,
opieka doświadczonego pilota na całej trasie,
Ubezpieczenie KL - 10000 euro (w tym koszty ratownictwa do 5000 euro), NWI - 10 000 zł (NWS 10 000 zł), BP - 800 zł, podatek VAT.
Uwagi
Oferta dla grupy min 40 osobowej.
Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz miejscowych przewodników - jest to koszt około 23 EUR/os.
Dopłata do pokoju 1 osobowego -400,00 zł/os.
Dopłata do 4 obiadokolacji 160,00zł./os.
Program wycieczki jest ofertą przykładową. Nasza firma może również przygotować program wyjazdu na specjalne życzenie klienta z uwzględnieniem dowolnej ilości osób oraz wybranym przez siebie terminie.

UKRAINA: HUCULSZCZYZNA - PODOLE

Krzemieniec, Zbaraż, Kamieniec Podolski, Chocim, Czerniowce, Kołomyja, Stanisławów, Jaremcze, Worochta, Mukaczew, Użgorod

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd do Krzemieńca. Zwiedzanie: kościół i kolegium Jezuitów oraz domu w którym mieszkał Juliusz Słowacki. Przejazd do Tarnopola, po drodze zwiedzanie Zbaraża. Przejazd do hotelu,nocleg.


2 dzień: Śniadanie. Przejazd do Kamieńca Podolskiego. Zwiedzanie: twierdza kamieniecka, katedra, rynek. Przejazd do Chocimia - zwiedzanie: Zamek zwany fortecą, okopów Trójcy św. Przejazd do Czerniowców, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.


3 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie: Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, Dom Polski, Cerkiew Ormiańska, Cerkiew Zaśnięcia NMP, Sobór św. Mikołaja, Ratusz, Pałac Metropolitów Bukowińskich. Przejazd do Kołomyji - zwiedzanie: Kościół Wniebowzięcia NMP, Cerkiew Drewniana. Przejazd do Stanisławowa - zwiedzanie: Kolegiata, Barokowy Kościół Jezuitów. Przejzad do hotelu,zakwaterowanie,nocleg.


4 dzień: Śniadanie. Przejazd Szlakiem II “Żelaznej” Brygady Legionów (szlak walk z jesieni 1914 roku), przejazd do Jaremcze (cerkiewka huculska i targi huculskie) i Worochty - duża osada letniskowa i ośrodek sportowy w dolinie Prutu. Pomimo ogólnego zaniedbania do dziś utrzymała charakter dawnego letniska. Zachowało się sporo dawnych sanatoriów i pensjonatów, stoi ten sam dworzec kolejowy, zachowały się oba słynne wiadukty kolejowe. Stara, drewniana cerkiew z XVII wieku stanowi obiekt muzealny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.


5 dzień: Śniadanie. Przejazd do Mukaczewa. Zwiedzanie: Zamek Komitacki, Monastyr św. Mikołaja. Przejazd do Użgorodu. Zwiedzanie: Katedra greckokatolicka, Katolicki kościół św. Jerzego, Spacer po starym mieście. W odróżnieniu od pozostałych dużych miast Ukrainy w Użgorodzie panuje atmosfera porównywalna choćby z krakowską. W centrum jest mnóstwo knajpek, restauracji. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych. Zakończenie wycieczki.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2017-02-10 - 2018-02-10   (Piątek - Sobota) 4 740 PLN zamów
Powiększ mapę