Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

Wczasy na Słowacji: Hotel Dumbier** Liptowski Jan, Dziecko gratis!

Liptowski Jan Tatry Niskie - Liptov - Chopok Słowacja
Transport:Własny
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
 • TV
 • Telefon
 • Restauracja
 • sauna
 • Tenis
 • Parking
 • Bar
 • Sala konferencyjna
 • Kantor walut
 • Zwierze domowe
 • Narciarnia
 • Siłownia
 • Sala gier

Symbol oferty:212/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła, Pokój 2 osobowy, KLiA 10 000 euro, NWI - 10 000 zł, BP - 800 zł 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje: noclegi w hotelu** - pokoje 2 osobowe z łazienkami, śniadania w formie bufetu, obiadokolacje - wybór z menu, 1 x w czasie pobytu wstęp na kryty basen w hotelu Maj w Liptowskim Janie (w sezonie letnim na odkryte baseny termalne TERMAL RAJ), podatek VAT.
Bonus dla gości hotelowych: Wstęp do krytego basenu z wodą termalną lub na letnie baseny termalne "TERMAL RAJ" w hotelu Maj w Liptowskim Janie - 30% zniżki. Aqua Relax w hotelu Titris w Tatrzańskiej Łomnicy - 30% zniżki. Wellness Urania w hotelu Uran w Tatrzańskiej Łomnicy - 30% zniżki. Wellness Świat Regeneracji i wypoczynku w hotelu Trigan w Szczyrbskim Plesie - 30% zniżki. Kręgle w hotelu Hutnik w Tatrzańskich Matlarach - 20% zniżki.
Cena nie obejmuje: opłaty klimatycznej - 0,6 euro/doba. Hotel przyjmuje zwierzęta domowe - 7 euro/doba.
Dziecko do 8 lat gratis

Hotel DUMBIER**

Położenie: W pięknej scenerii Parku Narodowego Niskie Tatry, u wylotu Janskiej Doliny która należy do najpiękniejszych dolin w tej części Tatr.

Zakwaterowanie: Pokoje 1, 2 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, z możliwością dostawki, wyposażone w tv-sat, telefon.

W hotelu: Restauracja, bar, bufet Krielo, sauna, fitness centrum, bilard, tenis stołowy, pokój zabaw dla dzieci, biblioteka, kantor wymiany walut, Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych, internet box w barze i bibliotece, wypożyczalnia sprzętu sportowego i rowerów górskich, sala konferencyjna.

Parking przy hotelu.

Letnia kampania w terminie 30.06.18 - 01.09.18 - klub dla dzieci, tenis stołowy, bilard, wycieczki fakultatywne (za dopłatą)

Liptowski Jan

Miejscowość położona na wysokości 690 m n.p.m. w Jańskiej Dolinie w odległości 8 km od Liptowskiego Mikulasza.

W miejscowości znajduje się kompleks basenów termalnych z wodą o temperaturze sięgającej 29°C.

Kąpielisko posiada basen pływacki (900 m2 80-180 cm), basen okrągły z fontanną (średnica 8 m 80-140 cm), basen okrągły siedzący (średnica 5 m 150 cm) i dziecięcy (15-45 cm)

Leczy się tutaj reumatyzm, nerwice, stany po paraliżu, choroby układu krążenia, zapalenia dróg moczowych. Specyficzny mikroklimat zalecany jest równiez dla chorych na astmę.

Można tutaj znależć wiele tras do uprawiania turystyki rowerowej a także szlaków turystycznych o różnym stopniu trudności.

Warto zobaczyć

Stanisovska jaskyna - Jedyna jaskinia w Liptowie dostępna codziennie przez cały rok, udostępniona dla zwiedzających w stanie naturalnym. Przed wejściem każdy otrzymuje latarkę czołową. Specjalna odzież lub obuwie nie są potrzebne.

Mini Slovensko - www.minislovensko.sk

Podzemie pod vežami - www.podvezami.sk

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

Wybierz termin wyjazdu:

Powiększ mapę