Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:273/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

UKRAINA: KIJÓW - LWÓW


1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd do Lwowa. Zwiedzanie: Cmentarz Łyczakowski - groby powstańców polskich z 1863 roku, Memoriał Orląt Lwowskich, Stare Miasto-Rynek, dzielnica Ormiańska i Żydowska, Katedra Łacińska, Katedra Św. Jura.Zakwaterowanie w hotelu,nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Przejazd do Kijowa. Spacer po bulwarze - Kreszczatiku i rozświetlonym, słynnym z -Pomarańczowej Rewolucji” placu Swobody. Zakwaterowanie w hotelu,nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie: Ławry Peczerskiej - jednego z największych w świecie klasztorów prawosławnych, którego początki sięgają XIw. (cerkwie, dzwonnica, wejście do jaskiń ze szczątkami świętych), sobór św. Zofii, sobór Michajłowski, wjazd na Górę św. Włodzimierza, nabrzeże Dniepru. Powrót do hotelu,nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie: cerkiew Andriejewska, muzeum Bułhakowa ( możliwość rejsu statkiem po Dnieprze - fakultatywnie). Dalsze zwiedzanie Kijowa:Opery, Złotej Bramy, katolickiego kościoła św. Mikołaja, pełnej kolorytu starej dzielnicy Padół. Powrót do hotelu, nocleg.

5 dzień: Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych. Zakończenie wycieczki.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny