Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:279/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

AUSTRIA: Jeziora Alpejskie

1dzień:Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd przez Czechy do Gmunden, miasteczka słynącego z zamków i ceramiki. Czas wolny. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.


2dzień:Śniadanie.Przejazd do Salzburga. Zwiedzanie: spacer po Starym Mieście - ogród i pałac biskupi Mirabell, Getreidegasse - najstarsza i jedna z najpiękniejszych ulic miasta, Dom Mozarta, Opactwo św. Piotra, katedra św. Ruprechta, Residentzplatz, pomnik Mozarta, twierdza Hohensalzburg - panorama miasta i na szczyty alpejskie, Hellbrunn - letnia rezydencja książęca - ogrody zaprojektowane w XVII w. dla księcia arcybiskupa Markusa Sittikusa. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.


3dzień:Śniadanie. Przejazd do Hallstatt - spacer pięknymi uliczkami miasta, zwiedzanie Pfarrkirche z gotyckimi freskami. Przejazd do najbardziej znanego uzdrowiska w regionie Salzkammergut - Bad Ischl, zwiedzanie Kaiservilla -letniej rezydencji cesarza Franciszka Józefa. Przejazd do Mondsee, popularnej miejscowości wakacyjnej - rejs statkiem po jeziorze. Powrót do hotelu,obiadokolacja, nocleg.


4dzień:Śniadanie. Przejazd przez Salzkammergut w kierunku Polski. Przyjazd na miejsce zbiorki w późnych godzinach nocnych(ok. 23.00) . Zakończenie wycieczki.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny