Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:285/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Tajemnicza - Rumunia

RUMUNIA: Oradea - Cuj Napoca - Sighisoara - Bran - Sinaia

1 dzień. Wyjazd z miejsca zbiórki. Przyjazd do Oradei - zwiedzanie m.in. Stare Miasto z pięknym budownictwem secesyjnym porównywanym do wiedeńskiego. Przejazd do Cluj Napoca. Nocleg.

2 dzień. Śniadanie. Zwiedzanie: m.in. kościół św. Marcina, Dom Korwina, katedra prawosławna, mury obronne z basztą, Kościół Dominikanów. Przejazd do Transylwanii, do Biertan i zwiedzanie saskiego kościoła warownego. Przejazd do Sighisoary. Zwiedzanie: m.in. Stare Miasto, Wieża Zegarowa, Dom Draculi, Kościół Dominikanów, Katedra, Dom Wenecki. Nocleg.

Śniadanie. Przejazd do Bran, gdzie mieści się zamek uważany kiedyś za siedzibę Draculi. Przejazd do Brasova. Zwiedzanie: mury miejskie z Basztą Tkaczy, Czarny Kościół, Rynek. Przejazd do Sinai. Nocleg.

4 dzieńŚniadanie. Zwiedzanie Sinai: Pałac Peles, zamek królów z dynastii Hohenzollernów. W godzinach południowych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki w późnych godzinach nocnych.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny