Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:287/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

UKRAINA: Lwów - Złota Podkowa - Podole

1dzień: Wyjazd z miejsca zbiorki. Przejazd do Lwowa. Zwiedzanie: Stare Miasto - Ratusz, Katedra Łacińska i Ormiańska, Wysoki Zamek, Kopiec Unii Lubelskiej - panorama Lwowa.Przejazd do hotelu, zakwaterowanie,nocleg (dla chętnych spektakl w Operze Lwowskiej).

2 dzień: Śniadanie.Przejazd na Trasie Lwów- Podhorce. Zwiedzanie - jedna z najwspanialszych niegdyś rezydencji sarmackich - pałac-forteca Koniecpolskich i Rzewuskich, park, grodzisko. Przejazd do Oleska - zwiedzanie zamku, miejsca urodzin Jana III Sobieskiego. Przejzad do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

3 dzień: Śniadanie.Przejazd do Zbaraża - zwiedzanie twierdzy rodu Wiśniowieckich, spacer po parku pałacowym. Przejazd do Krzemieńca - wejście na Górę Królowej Bony (Zamkową) 397 m. n.p.m. - obejrzenie ruin zamku i panoramy miasta, zespół zabudowań d. Liceum Krzemienieckiego z kościołem licealnym św. Ignacego Loyoli i Stanisława Kostki, Dwaj Bracia (domy bliźniacze), dworek-muzeum Słowackich, kościoła św. Stanisława z pomnikiem Juliusza Słowackiego. Przejzad do hotelu, zakwaterowanie,nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Przejazd do Lwowa .Zwiedzanie: Cmentarz Łyczakowski - groby powstańców polskich z 1863 roku, Memoriał Orląt Lwowskich. Czas wolny - zakupy. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych. Zakończenie wycieczki.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny