Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:289/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

AUSTRA: Wiedeń

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki, przejazd do Wiednia. Prater - park o charakterze sportowo- wypoczynkowym, czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie - objazd Ringstrasse autokarem (Urania, Muzeum Sztuki Użytkowej, Park Miejski, Opera, plac Marii Teresy, Hofburg, Parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Uniwersytet, budynek Giełdy) i spacer po Mariahilferstrasse oraz Karntnerstrasse, późnogotycka Katedra św. Szczepana. Przejazd na Wzgórza Kahlenberg w Lesie Wiedeńskim - malownicza panorama miasta i okolic, kościołek związany z pobytem króla J. Sobieskiego. Powrót do hotelu,obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Przejazd do Wiednia. Zwiedzanie: kompleks pałacowo - ogrodowy Schönbrunn - spacer po Parku, przejście na Wzgórze Gloriette. Proponujemy Państwu indywidualne zwiedzanie Pałacu Schönbrunn, położonego w otoczeniu Ogrodu Botanicznego i Zoologicznego oraz Ogrodów Pałacowych, Hofburg (apartamenty cesarskie, muzeum Sisi). W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski, przyjazd na miejsce zbiórki około godziny 23.00. Zakończenie wycieczki.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny