no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:426/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
autokar, KATOWICE, Młodzież 13-18 lat 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Hotel TINTYAVA***

Położenie: położony w odległości ok 150 m od piaszczystej plaży, (leżaki i parasole płatne dodatkowo).

Zakwaterowanie: Pokoje 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz klimatyzacją wyposażone w tv-sat.

W hotelu: restauracja, bar z miejscem do grillowania, pub irlandzki, basen (leżaki, parasole bezpłatnie), w ogrodzie plac zabaw dla dzieci, bilard, rzutki, tenis stołowy.

Parking przy hotelu.

Program wyjazdu:

1 dzień:
Wyjazd z Polski w godzinach rannych. Przejazd przez Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię.

2 dzień:
Przyjazd na miejsce w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie wg wybranego wariantu od godz 14.00.

3-10 dzień:
Realizacja programu - plażowanie, kąpiele w morzu i basenie poznawanie barwnej kultury bułgarskiej, dla chętnych udział w wycieczkach fakultatywnych - Delfinarium + Warna - ok. 24 EUR, Neseber (z obiadem) - ok. 24 EUR, Bałczyk i Przylądek Kaliakra (z wieczorkiem) - ok. 24 EUR, Wielkie Tyrnowo i Klasztory (z pokazem światło - dźwięk) - ok. 54 EUR, Istambuł (1 dzień) - ok. 60 EUR + 10 USD (wiza), rejs jachtem (z obiadem, 3 godz) - ok. 25 EUR, Safari - ok. 20 EUR, AQUAPOLIS - ok. 15 EUR, Dyskoteki - ok. 3 EUR.

11 dzień:
śniadanie, wykwaterowanie, czas wolny na ostatnie zakupy na drogę. Obiad, suchy prowiant na drogę powrotną. W godz wieczornych wyjazd z Bułgarii. Przejazd przez Rumunię, Węgry, Słowację

12 dzień:
Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych lub nocnych w zależności od miejsca wysiadania.
ZŁOTE PIASKI

Najsłynniejszy kurort Bułgarskiej Riwiery, położony w pobliżu Warny. Skąpana w słońcu piaszczysta, szeroka plaża, ciepłe morze, piękny stary las, lecznicze źródła mineralne - to walory przyciągające turystów. Na smakoszy czekają liczne restauracje, pizzerie, kawiarnie. Tętniące życiem kluby, puby, dyskoteki gwarantują szalone wieczory i nocne zabawy.

Uwagi:

Uwagi dotyczące transportu:

Autokar zatrzymuje się wyłącznie na przystankach określonych w rozkładzie jazdy.Na trasach dojazdowych możliwy transport mikrobusem lub autokarem w zależności od ilości osób. Trasy antenowe (z dopłatami) obsługujemy przy minimum 8-ciu osobach. Przesiadka do właściwego autokaru odbywa się w Rzeszowie lub Krośnie.

W autokarach obowiązuje zakaz palenia tytoniu i picia alkoholu. Biuro ma prawo odmówić przewozu Klientów będących pod wpływem alkoholu i/lub narażający innych podróżnych na nieprzyjemności; dotyczy to zarówno podróży w kraju jak i za granicą. Miejsca w autokarze są przydzielane według kolejności zgłoszeń. W trakcie przejazdu postoje autokaru dostosowane są do przerw związanych z czasem pracy kierowców i odbywają się co 4 - 5 godzin. Ze względu na niewielką pojemność zbiorników toalety, zaleca się korzystanie z WC w autokarze wyłącznie w sytuacjach awaryjnych.

Każdy uczestnik ma prawo do przewozu bagażu podstawowego o wadze do 25 kg, i 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. Za każdą dodatkową sztukę bagażu pobierana jest opłata w wysokości 100,00 zł. Obsługa może odmówić zabrania dodatkowych sztuk bagażu z powodu braku miejsca w lukach bagażowych. Biuro nie odpowiada za rzeczy pozostawione w autokarze, a ewentualny odbiór rzeczy znalezionych po imprezie wyjazdowej odbywa się na koszt Klienta. Zalecamy opisanie każdej sztuki bagażu nazwiskiem oraz adresem zamieszkania - Organizator nie odpowiada za ewentualne zamiany bagażu przez uczestników.

Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Transport na miejsce docelowe odbywa się autokarami wyposażonymi w klimatyzację, toaletę, barek i DVD. Trasa przejazdu Słowacja, Węgry, Rumunia.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
BIELSKO-BIAŁAZatoka Dworca PKS , vis a vis stacji BP04:30
DĘBICAMc Donalds przy obwodnicy trasy E407:15
KATOWICEAleja Górnośląska, stacja BP - Mc Donalds w kierunku Wrocławia06:00
KRAKÓWul.Reymonta, Hala Wisły07:30
RZESZÓWHala Podpromie, ul.Podpromie 1008:00
TARNÓWul. Błonie, parking REAL k.PSP06:45

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

Powiększ mapę