Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:427/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła, Pokój 2 osobowy, autokar, RZESZÓW 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

CHORWACJA - BOŚNIA I HERCEGOWINA

1 dzień:
Wyjazd z miejsca według rozkładu jazady, przejazd przez Słowację, Węgry do stolicy Chorwacji Zagrzebia. Krótkie zwiedzanie miasta, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień:
Śniadanie. Przyjazd do Plitvic, zwiedzanie Parku Narodowego - 16 tarasowo ułożonych jezior połączonych ze sobą 92 wodospadami, niezliczone strumyki, strumienie i potoki oraz rzeczki, stawy i dzikie rozlewiska. Przejazd kolejką turystyczną i rejs stateczkiem po największym jeziorze Kozjak. Następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień:
Śniadanie. Czas wolny, wypoczynek nad morzem. Fakultatywnie całodzienny rejs statkiem na wyspę lawendy Hvar oraz Półwysep Peljeśac (z grillowaną rybą, rakiją i winem). W czasie wycieczki krótkie zwiedzanie miasteczka Trpanj, przepłyniecie do kryształowej zatoki Duba - czas na kąpiel i plażowanie, obiad na statku. Przepłynięcie do Sućuraju na Hvarze - krótkie zwiedzanie rybackiej osady - cena około 33 EUR/osoba. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień:
Czas wolny, wypoczynek nad morzem. Fakultatywnie - PIKNIK RYBNY- rejs po morzu, obiad na platformie, degustacja wyławianych z morza muszli, wino, rakija, kąpiel - cena 21 EUR/osoba. Fakultatywnie - DELTA NERETWY- Przejazd autokarem do miejscowości Opuzen, spływ łodziami po kanałach, degustacja rakiji, poczęstunek rybny, tańce, kąpiel, muzyka na żywo - cena około 30 EURO/osoba. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień:
Śniadanie. Czas wolny, wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja, nocleg.

6 dzień:
Śniadanie. Przejazd do Mostaru. Zwiedzanie: starej dzielnicy muzułmańskiej i wspaniałego Starego Mostu z 1566 r, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wodospady Kravica - jedna z wielu wyjątkowych atrakcji przyrodniczych Bośni i Hercegowiny, następnie przejazd do Medjugorje miejsca, gdzie w 1981 r. objawiła się Matka Boska, czas wolny. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień:
Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotna do Polski, wizyta w Budapeszcie, krótkie zwiedzanie miasta (do ustalenia z pilotem). Przyjazd na miejsce zbiorki około godziny 24.00. Zakończenie wycieczki.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
BRZESKOMc Donald's przy trasie E 4003:30
KRAKÓWRondo Mateczne - Mc Donald's02:30
KROSNODworzec PKS (stanowisko Radtur)06:15
LUBLINUl.Prusa 8 parking przy motelu "PZMot"02:25
RZESZÓWDworzec PKP przystanek MPK parking05.00
TARNÓWParking przy hotelu Tarnowia04:00

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny