no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:445/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła, Pokój 2 osobowy, KLiA 10 000 euro, NWI - 10 000 zł, BP - 800 zł 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Hotel Family Resort SUNRISE***

Położenie: 3 dwupiętrowe budynki położone w północnej części kurortu w odległości 150 m od piaszczystej plaży (leżaki i parasole płatne dodatkowo).

Zakwaterowanie: 97 klimatyzowanych (indywidualna klimatyzacja) 2 osobowych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym (suszarka do włosów) z możliwością 2 dostawek oraz balkonem, wyposażone w tv-sat, minibar, telefon, oraz 24 apartamenty (max 2+3) składające się sypialni oraz pokoju dziennego z wnęką kuchenną.

W hotelu: restauracja, restauracja a-la carte, stek bar, bar przy basenie, 3 baseny odkryte (leżaki i parasole bezpłatnie) z wydzieloną cześcią dla dzieci, sauna, łaźnia parowa, gabinet masażu, internet, Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych, kantor wymiany walut, wypożyczalnia samochodów, sejf na recepcji.

Dla dzieci: basen, pokój gier, klub dla dzieci, animacje.

Parking przy hotelu.

SŁONECZNY BRZEG

Największy kurort na wybrzeżu morza Czarnego w Bułgarii, położony w odległości 35 km od Burgas.
Kurort oferuje wypoczynek w ok 130 hotelach różnej kategorii, od 2** dla niewymagających klientów po luksusowe 5***** hotele oraz 250 restauracji, barów, lokali rozrywkowych oraz punktów gastronomicznych.
Młodzież może bawić się do białego rana w licznych klubach nocnych i dyskotekach, gdzie przebywa międzynarodowe towarzystwo.

Słoneczny Brzeg to niezwykłe miejsce stworzone przez naturę. Ponad 7 km szerokich, piaszczystych plaż oblewanych czystymi wodami Morza Czarnego. Dużym ich atutem jest łagodne zejście do morza. Dodatkową atrakcją tego miejsca jest możliwość uprawiania sportów wodnych: surfing, narty wodne, skutery.

Osoby lubiące spędzać wakacje w aktywny sposób mogą sprawdzić swoje umiejętności na polach do mini golfa oraz licznych kortach tenisowych.

Kurort zwany jest także "rajem dla dzieci" ze względu na mnóstwo atrakcji: place zabaw, baseny, zjeżdżalnie wodne, wesołe miasteczka oraz wspaniały Aquapark. Obok znajduje się też słynne miasto muzeum Neseber.

Słoneczny Brzeg pozostawi niezapomniane wrażenia które przyczynią się do tego, że będą Państwo wracali tu jeszcze nie jeden raz...

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

Powiększ mapę