Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:464/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
autokar, RZESZÓW, Młodzież 12-18 lat 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Hotel THERMAL VICTORIA***

Położenie: W centrum miasta, około 300 m od kąpieliska termalnego.

Zakwaterowanie: pokoje 3 i 4-osobowe łazienkami, TV, radiem i lodówką.

W hotelu: restauracja, sala konferencyjna, basen zewnętrzny, dwa baseny wewnętrzne, sala fitness, sauna, mini golf, stół do tenisa, boisko do koszykówki, sejf, internet, plac zabaw.

Program wyjazdu:

1 dzień:
Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację na Węgry. Przyjazd do ośrodka w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie od godz. 14.00, obiad, zapoznanie z okolicą, kolacja, nocleg.

2-8 dzień:
Realizacja programu - plażowanie i kąpiele w basenach (4 całodzienne bilety na kąpielisko), zajęcia rekreacyjne, rozgrywki sportowe m.in. piłka siatkowa i wodna, turnieje tenisa stołowego, kometki, zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami, piesze wędrówki, dyskoteki, udział w imprezach organizowanych przez kurort (festyny, koncerty,pikniki), wycieczki fakultatywne: Eger ok. 7000 HUF, Budapeszt ok. 8000 HUF, wejście do Aqua Parku ok. 2800 HUF/za 2 godz.

9 dzień:
Po śniadaniu wykwaterowanie o godz. 09.00, obiad + suchy prowiant. Wyjazd w godzinach wieczornych, nocny przejazd przez Słowację.

10 dzień:
Powrót do Polski w godzinach porannych.

Hajdúszoboszló

Położone jest we wschodniej części Węgier 20 km od Debreczyna, 210 km od Budapesztu. Od 1927 r. czynne są tu źródła wody mineralnej. Co roku przez Hajduszoboszlo przewija się około półtora miliona przyjeżdżających, a ciepłe kapieliska przeżywają latem najazd turystów, mimo iż kąpielisko czynne jest cały rok. Mamy tutaj wodę zdrojową o niebywale skutecznym działaniu, 2000 godzin słonecznych rocznie, mikroklimat, park zdrojowy o powierzchni ponad 25 ha, blisko 10 tys. m2 lustra wody.

Uwagi:

Zakwaterowanie w hotelu od godz.14.00. Wykwaterowanie ok. godz. 09.00. Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem. Suchy prowiant (2 bułki, owoc, 2 butelki wody 0,5 l, wafelek, rogal). Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości lub paszportu ważnego minimum pół roku. W drodze na opłacenie posiłków oraz toaletę przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Zalecamy posiadanie karty EKUZ. Proponujemy zabrać ze sobą ok. 5.000 HUF kieszonkowego + pieniądze na wybrane wycieczki.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
DĘBICAMc Donald's przy obwodnicy trasy E408:15
KRAKÓWul. Reymonta, Hala Wisły06:30
RZESZÓWHala Podpromie, ul.Podpromie 1009:00
TARNÓWul. Błonie, parking REAL k.PSP07:45

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny