Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:477/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Polska: Kraków, Wieliczka, Bieszczady, Łańcut, Rzeszów

Polska: Kraków, Wieliczka, Bieszczady, Łańcut, Rzeszów

1dzień: Wyjazd miejsca zbiorki o godzinie 7.00. Kraków, zwiedzanie: Wawel, Rynek Starego Miasta, Sukiennice Przejazd do Wieliczki zakwaterowanie w hotelu Grandsal (www.grandsal.pl). Obiadokolacja, nocleg.

2dzień: Śniadanie. Zwiedzanie Wieliczki: Muzeum śup Solnych - najstarszej kopalni soli w Europie, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO http://www.kopalnia.pl). Przejazd do Winnicy - Anna Maria - w miejscowości Babica k/ Rzeszowa (www.winnicapodkarpacie.pl ), degustacja miejscowego wina. Zwiedzanie Winnicy. Przejazd w Bieszczady. Zakwaterowanie w hotelu Solina w Myczkowcach (http://hotelsolina.eu/pl/strona-glowna ). Obiadokolacja w hotelu. Nocleg.

3dzień: Śniadanie. Zwiedzanie zapory, rejs statkiem po Zalewie Solińskim, spacer po zaporze. Przejazd kolejką wąskotorową na trasie: Majdan - Przysłup - Majdan ( http://kolejka.bieszczady.pl ). Powrót do hotelu. Obiadokolacja w Restauracji U Wodnika ,oferuje specjały regionu bieszczadzkiego przygotowane w oparciu o oryginalne przepisy galicyjskich mistrzów kuchni. Nocleg.

4dzień: Śniadanie. Przejazd do Ustrzyk Dolnych, Zwiedzanie Muzeum przyrodniczego ( www.bdpn.pl ). Przejazd dużą pętlą Bieszczadzką: Ustrzyki Dolne -Lutowiska -Stuposiany - Ustrzyki Górne- Wetlina- Smerek- Dołżyca - Cisna- Jabłonki- Baligród- Hoczew, w czasie przejazdu postoje w poszczególnych miejscowościach i podziwianie przepięknych widoków. Powrót do hotelu. Kolacja z pieczeniem prosiaka oraz regionalną muzyką. Nocleg.

5dzień: Śniadanie. Przejazd do Sanoka. Zwiedzanie: Muzeum Historycznego z cennym zbiorem ikon oraz Skansenu - Muzeum Budownictwa Ludowego (www.skansen.sanok.pl). Przejazd do Krasiczyna, zwiedzanie: Zamek - wybudowany przez Krasickich w XVII w. Wzniesiony na planie nieregularnego czworoboku, ma 4 cylindryczne baszty na rogach, Park - rosną tu rzadkie okazy drzew i krzewów. Są tu równieS dęby sadzone przez Sapiechów na okoliczność narodzin potomków. Przejazd do Przemyśla. Zakwaterowanie w hotelu “Gloria” (www.hotelgloria.pl ). Obiadokolacja w restauracji hotelowej z kresowym menu. Nocleg.

6dzień: Śniadanie. Przejazd do Łańcuta. Zwiedzanie: Zespołu Pałacowo Parkowego - rezydencji Lubomirskich i Potockich, Muzeum Powozów (www.zamek-lancut.pl ). Zwiedzanie Polmosu w Łańcucie z degustacją miejscowych trunków (www.polmoslancut.com.pl ). Przejazd do Rzeszowa, zwiedzanie: Podziemna Trasa Turystyczna, Rynek Starego Miasta(www.trasa-podziemna.erzeszow.pl).Przyjazd do Krakowa około godziny 22.00.Zakończenie wycieczki.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny