no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:480/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

POLSKA - CZECHY: Wrocław, Adrspach, Góry Stołowe

POLSKA - CZECHY: Wrocław, Adrspach, Góry Stołowe

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 2.00. Przejazd do Wrocławia, zwiedzanie: Panorama Racławicka, Rynek z gotyckim Ratuszem, Ostrów Tumski, Ogród Japoński w Parku Szczytnickim, AFRYKARIUM, czas wolny. Przejazd do hotelu St. George - Kudowa Zdrój, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Przyjazd do Adrspach (Skalnego Miasta), niepowtarzalne formy skalne z piaskowca, przepiękny wodospad, rejs tratwą po górskim jeziorku, spacer w wąwozie, Czas wolny. Przejazd do Kudowy Zdroju i zwiedzanie parku zdrojowego, wizyta w Kaplicy Czaszek w Czermnej - jedna z nielicznych w Europie, której wystrój stanowią warstwowo ułożone czaszki i piszczele ok. 3 tys. ludzi - ofiar wojen i epidemii. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Śniadanie o godzinie 9.00. Przejazd do Parku Narodowego Gór Stołowych i zwiedzanie Błędnych Skałek/Strzelińca, następnie przejazd do Wambierzyc, zwiedzanie późnobarokowej bazyliki wzorowanej na kościele Salomona w Jerozolimie. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną, przyjazd na miejsce zbiorki około godziny 23.00. zakończenie wycieczki.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

Powiększ mapę