SŁOWENIA - WŁOCHY: Lublana, Bled, Wenecja, Triest - hotel ***,oferta dla grup

Bled Alpy Julijskie Słowenia
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:482/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje:
przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, barek, toaletę, DVD,
6 noclegów w Słowenii – hotel 3*, pokoje 2 osobowe z łazienkami,
1 nocleg tranzytowy, hotel 3*, pokoje 2 osobowe z łazienkami,
7 śniadań w formie bufetu,
7 obiadokolacji serwowanych do stolika,
opieka doświadczonego pilota,
ubezpieczenie: kosztów leczenia i pomocy w podróży (assistance), (KLiA) - 10 000 EUR , następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) - 10 000 PLN, następstw nieszczęśliwych wypadków - śmierć (NWS) 10 000 PLN oraz bagażu podróżnego (BP) - 800 PLN ( obowiązuje w momencie przekroczenia granicy),
podatek Vat ( faktura VAT/marża.
Cena nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz miejscowych przewodników - jest to koszt około 120EUR/osoba,
dopłata do pokoju 1 osobowego - 490,00 zł/os,
kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.
Program wycieczki jest ofertą przykładową.Nasza firma może również przygotować program wyjazdu na specjalne życzenie klienta z uwzględnieniem dowolnej ilość osób oraz wybranym przez siebie terminie.
Oferta dla grupy 30 osobowej.

Słowenia- Włochy: Lublana, Bled, Wenecja, Triest

Słowenia- Włochy: Lublana, Bled, Wenecja, Triest
1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 6.00. Przejazd na nocleg tranzytowy, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Przejazd do Lublany- stolicy Słowenii, w programie: Wzgórze Zamkowe, Stare Miasto, Rynek, Kolumnada Plecznika, Ratusz Miejski oraz barokowa katedra św. Mikołaja z gotycką pietą zdobiąca zewnętrzną fasadę. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Przejazd do Bled, zwiedzanie zamku wybudowanego na urwistej skale, skąd rozpościera się pocztówkowy widok na jezioro z maleńką wysepką i kościółkiem pośrodku. Następnie spacer Wąwozem Vintgar, utworzonym przez rzekę Radovna. W wąskim i głębokim wąwozie wybudowano szereg drewnianych mostków przylepionych niemalże do ścian wąwozu, którymi spaceruje się nad spienioną szmaragdowo-zieloną rzeką, mijając huczące górskie wodospady. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Wycieczka autokarem wzdłuż wybrzeża Adriatyku. Przespacerujemy się po zabytkowych starówkach nadmorskich miast, położonych na słoweńskiej części półwyspu Istria, nowoczesnych kurortów, noszących ślady czasów weneckich Koper i Piran - w starożytności pełniący rolę -latarni morskiej”. Na cyplu przy Zatoce Koperskiej rozpalano ogniska, dzięki którym żeglarze mogli trafić do portu w Koprze. Słowo -pyr” w starogreckim oznacza -ogień”, stąd prawdopodobnie wzięła się nazwa miasta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień: Śniadanie. Przejazd do Postojnej - zwiedzanie słynnej jaskini, zaliczanej do najpiękniejszych na świecie. Stalagmity i stalaktyty o różnych formach tworzą tu bajkowy świat. Przejazd do PREDJAMY i zwiedzanie słynnego zamku, zachwycającego swym położeniem. Niezwykła budowla została wbudowana w otwór jaskini, co sprawia, że jest to jeden z najbardziej malowniczych zamków w Europie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień: Śniadanie. Przejazd nad morze, odpoczynek, plażowanie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień. Śniadanie. Przyjazd do Wenecji. Rejs tramwajem wodnym po Canale Grande na Piazza San Marco, bazylika św. Marka - najcenniejszy zabytek sakralny Wenecji, Palazzo Dukale - Pałac Dożów (z zewnątrz), Wieża Zegarowa, Campanilla - Dzwonnica św. Marka, Most Westchnień, Most Rialto. Przejazd do Triestu, spacer z pilotem w trakcie którego zobaczyć będzie można m.in. Katedrę oraz stylowe place w historycznym centrum miasta: Piazza d`Italia i Piazza di Venezia. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
8 dzień: Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotna do Polski. Przejazd na miejsce zbiorki około godziny 23.30. Zakończenie wycieczki.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2016-11-25 - 2017-11-25   (Piątek - Sobota) 8 1799 PLN zamów
Powiększ mapę