Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

RUMUNIA, BUŁGARIA: Zwiedzanie + Wypoczynek, HOTEL*** - oferta dla grup

Bukareszt Inne Rumunia
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:483/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje:
przejazd autokarem, wyposażonym w klimatyzację, barek, toaletę, dvd ( 48 miejsc dla pasażerów + 3 osoby obsługi),
4 noclegi w Rumunii , hotele o standardzie 3*, pokoje 2 osobowe z łazienkami,
3 obiadokolacje w Bułgarii w formie bufetu,
7 śniadań w formie bufetu w hotelu,
4 obiadokolacje w Rumunii, serwowanych do stolika – bez napojów,
opieka doświadczonego pilota,
ubezpieczenie: kosztów leczenia i pomocy w podróży (assistance), (KLiA) - 10 000 EUR , następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) - 10 000 PLN, następstw nieszczęśliwych wypadków - śmierć (NWS) 10 000 PLN oraz bagażu podróżnego (BP) - 800 PLN ( obowiązuje w momencie przekroczenia granicy),
podatek VAT ( faktura Vat/marza).
Uwagi
Oferta dla grupy min 40 osobowej.
Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz miejscowych przewodników - jest to koszt ok. 39 EUR/os.
Dopłata do pokoju 1 osobowego - 420,00 zł/os.
Program wycieczki jest ofertą przykładową.Nasza firma może również przygotować program wyjazdu na specjalne życzenie klienta z uwzględnieniem dowolnej ilość osób oraz wybranym przez siebie terminie.

RUMUNIA, BUŁGARIA: Zwiedzanie + Wypoczynek

RUMUNIA, BUŁGARIA: Zwiedzanie + Wypoczynek

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiorki o godzinie 5:00. Przyjazd do Oradei, zwiedzanie Oradei: m.in. Stare Miasto z pięknym budownictwem secesyjnym porównywanym do wiedeńskiego. Następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Przejazd do Turdy, zwiedzanie; słynnej kopalni soli (Salina Turda - Rumuńska Wieliczka) powstałej w czasach rzymskich. Przejazd do Sybinu zwanego miastem artystów, spacer po zabytkowym centrum, w skład którego wchodzą trzy place, gdzie znajdują się charakterystyczne dla tego miasta budynki z "oczami" oraz XVI-wieczny ratusz, kościół Jezuitów, żelazny Most Kłamców (według tradycji jeśli ktoś skłamie na moście ten ma się zawalić). Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Przejazd przez Karpaty Szosą Transfogarską (w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych lub zamknięcia trasy - Przełomem Czerwonej Wieży, po drodze krótkie postoje na podziwiane pięknych widoków) do Curtea de Argeş, następnie przejazd do hotelu w okolicy Tulczy, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Następnie około 6-godzinny rejs z przerwą na piknik rybny z palinką i winem po Delcie Dunaju - jeden z ostatnich dzikich rejonów Europy, unikatowy rezerwat biosfery wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, gdzie żyją miliony ptaków w ok. 300 gatunkach, m.in. pelikany, kaczki, rybołowy. Przejazd do Bułgarii, zakwaterowanie w hotelu w miejscowości Złote Piaski lub Albena, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień: Śniadanie. Wypoczynek nad morzem, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień: Śniadanie. Wycieczka - Przylądek Kaliakra oraz Bałczik. Przylądek Kaliakra - przyciągający rzesze turystów fenomen przyrody. Jest to wąski, dwukilometrowy cypel, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na morze. Dodatkową atrakcję stanowią znajdujące się na przylądku pozostałości po budowlach rzymskich, a także pojawiające się nieopodal delfiny. Balczik - jedno z najbardziej urokliwych miasteczek bułgarskich. Jest on nazywany 'Białym Miastem Morza Czarnego' ze względu na wapienne skały, u podnóża których się znajduje. Głównym punktem programu będzie zwiedzanie malowniczego, położonego na brzegu morza kompleksu pałacowo-ogrodowego królowej rumuńskiej Marii. Podziwiać w nim można m.in. piękne budowle, a także rezerwat kaktusów i róż. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień: Śniadanie. Przejazd do Sinai, zwiedzanie: Pałac Peles, zamek królów z dynastii Hohenzollernów, monastyr. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień: Śniadanie. Wizyta w Bran, gdzie mieści się zamek uważany kiedyś za siedzibę Draculi. Przejazd do Sighisoary, zwiedzanie: Stare Miasto, Wieża Zegarowa, Dom Draculi, Kościół Dominikanów, katedra, Dom Wenecki. Wyjazd do Polski, przyjazd na miejsce zbiorki 9 dnia około godziny 3.00. Zakończenie wycieczki.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2018-01-29 - 2019-01-29   (Poniedziałek - Wtorek) 8 1860 PLN zamów
Powiększ mapę