no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:487/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
autokar, KATOWICE, Młodzież 13-18 lat 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Pensjonat HERCEG**/***

Położenie: kompleks trzech hoteli położonych około 150 metrów od morza i 30 km od Makarskiej.

Zakwaterowanie: pokoje 3, 4 i 5-osobowe z łazienkami (WC, prysznic), urządzone standardowo: szafa, toaletka z lustrem, krzesła, szafki nocne, lampki nad łóżkami. Większość pokoi z balkonami lub dostępem do tarasu i widokiem na morze.

W obiekcie: basen wewnętrzny, stoły do gry w ping-ponga, świetlica oraz sala dyskotekowa (z profesjonalnym oświetleniem). Około 200 m od pensjonatu znajdują się boiska do gry w piłkę i tereny rekreacyjne.

Program wyjazdu:

1 dzień:
Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd do Chorwacji.

2 dzień:
Przyjazd do Drvenika w godzinach popołudniowych, obiad, zakwaterowanie od godz. 14.00, zapoznanie z hotelem i okolicą, kolacja, nocleg.

3-9 dzień:
Realizacja programu - plażowanie i kąpiele morskie pod opieką ratownika, korzystanie z basenu krytego na terenie obiektu, dyskoteki z profesjonalnym oświetleniem, piesze wycieczki po okolicy (szlaki turystyczne poprowadzone są wzdłuż malowniczych klifów), zajęcia animacyjne w hotelu i na plaży, zajęcia sportowo - rekreacyjne: tenis stołowy, badminton, siatkówka, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych: Dubrownik - ok. 40 EUR, Split i Omiś - ok. 30 EUR, Medjugorie i Wodospady Kravica - ok. 35 EUR, rejs promem na wyspę Korcula - ok. 25 EUR, Mostar - ok. 40 EUR

10 dzień:
Po śniadaniu złożenie bagaży, wypoczynek, obiad, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd w godzinach wieczornych, przejazd do Polski.

11 dzień:
Powrót w godzinach wieczornych.

DRVENIK

Urocze miasteczko turystyczne położone w południowej części Riwiery Makarskiej. Ulokowany pomiędzy dwoma zatokami, Donje Vala i Gornaja Vala, w otoczeniu szczytów masywu Biokovo, gwarantuje turystom możliwość spędzenia urlopu w niezwykle przyjemny sposób.

Uwagi:

Zakwaterowanie w hotelu od godz. 14.00, wykwaterowanie do godz. 10.00. Turnus rozpoczyna się obiadem w hotelu i kończy obiadem + suchy prowiant (2 bułki, owoc, 2 butelki wody 0,5 l, wafelek, rogal). Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości lub paszportu ważnego minimum pół roku. Proponowane kieszonkowe około 100 EUR + opłaty za wybrane wycieczki fakultatywne. W drodze na opłacenie posiłków przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Zalecamy posiadanie karty EKUZ.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
BIELSKO-BIAŁAZatoka Dworca PKS , vis a vis stacji BP17:00
DĘBICAMc Donalds przy obwodnicy trasy E413:15
KATOWICEAleja Górnośląska, stacja BP - Mc Donalds w kierunku Wrocławia15:30
KRAKÓWul.Reymonta, Hala Wisły14:00
RZESZÓWHala Podpromie, ul.Podpromie 1012:30
TARNÓWul.Błonie, parking REAL k.PSP12:45

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

Powiększ mapę