Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:489/370 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Osoba dorosła 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

ESTONIA- ŁOTWA - LITWA: Tallin,Ryga,Wilno Troki

1 dzień: Wyjazd z Kolbuszowej o godzinie 2:00. Przejazd do Tallina, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Śniadanie . Zwiedzanie - objazd miasta autokarem. Spacer z przewodnikiem po starówce, gdzie zobaczymy gotycką katedrę Najświętszej Marii Panny, sobór Aleksandra Newskiego, kościół p.w. św. Olafa, którego ponad stumetrowa gotycka wieża była prawdopodobnie jedną z najwyższych budowli w Europie i na świecie, ratusz, baszty Megede i Kiek in de Kök, basztę Gruba Małgorzata oraz Bramę Morską. Udamy się także na platformę widokową, skąd rozpościera się panorama portu morskiego i dolnego miasta. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień. Śniadanie. Przejazd do Rygi. Zwiedzanie z przewodnikiem m.in.: Stare Miasto, Dom Bractwa Czarnogłowych, Ratusz, kościół św. Jakuba, kościół św. Piotra, budynek Parlamentu, zespół średniowiecznych kamieniczek tzw. Trzej Bracia, Mała i Wielka Gildia Kupiecka, Katedra Luterańska. Przejazd do Jurmali - najbardziej znanego nadmorskiego kurortu na Łotwie. Spacer po miejscowości. Czas wolny. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Przejazd do Wilna. Zwiedzanie z przewodnikiem, m.in.: Stare Miasto (Ostra Brama, kościół św. Teresy, sobór św. Ducha, Plac Ratuszowy, Ratusz, Plac Katedralny, budynek Uniwersytetu Wileńskiego (zewnątrz), kościół św. Anny i pomnik Adama Mickiewicza), a także kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Wieczorem spacer z pilotem po starówce. Powrót do hotelu nocleg.

5 dzień: Śniadanie. Przejazd do Trok, zwiedzanie miasteczka malowniczo położonego wśród jezior. Spacer wzdłuż ulicy Karaimskiej, zapoznanie się z kulturą Karaimów licznie zamieszkujących te tereny. Największą atrakcją jest położony na wyspie zamek Wielkich Książąt Litewskich, czas wolny, podczas którego dla chętnych proponujemy rejs statkiem. Wyjazd w drogę powrotną do Polski, przyjazd na miejsce zbiorki 6 dnia około godziny 3.00. Zakończenie wycieczki.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny